שירות לקוחות: 03-9435545

פרופיל החברה

פרופיל חברת  ARIA
חברת ARIA פתרונות אקלים (ד.נ.) בע"מ בבעלות משותפת של חברת דניה (50%) וחברת ניופאן (50%) עוסקת ביבוא, שיווק, הנדסה ושירות של פתרונות מיזוג אוויר.

החברה, מספקת מערכות מיזוג בטכנולוגיית VRF לעשרות מתחמי דירות ענקיים המכילים אלפי דירות, פעילה בפרויקטים מסחריים גדולים בכל רחבי הארץ ומעניקה פתרונות ייחודיים ע"פ דרישת הלקוח או הגדרות יועץ המיזוג.

אנו משווקים מוצרי איכות לצד מעטפת תפעול ושירות מקצועי ומוקפד.

בעלי החברה
חברת דניה שבבעלות לפידות קפיטל, הינה חברה ישראלית, ציבורית, קבלנית ויזמית בעלת היקף הכנסות שנתי של כ-5 מיליארד ש״ח ובעלת צבר הזמנות של למעלה מ-12 מיליארד ש״ח.
מזה עשרות שנים שדניה מבצעת מגוון רחב של פרויקטים אסטרטגיים ומורכבים, לרבות בתחום התשתיות הלאומיות, הקמה של שכונות מגורים יוקרתיות, כמו גם מרכזים מסחריים ומבני משרדים. קבוצות דניה מקפידה על בנייה איכותית למגורים, המהווה גרעין פעילות מרכזי ומקור גאווה לחברה ופועלת בשיתוף פעולה עם יזמיות הנדל״ן המובילות בישראל ומשרתת נאמנה עשרות אלפי דיירים מרוצים. לצד זאת, דניה מתמחה בביצוע פרויקטי תשתיות גדולים ומורכבים הכוללים סלילת כבישים, הקמת תשתיות מסילות ברזל, הקמת גשרים, חניונים, כריית מנהרות ופיתוח תשתיות נלוות, עבור מזמינים ציבוריים.

קבוצת דניה המעסיקה כ-2000 עובדים בארץ ובעולם, התפתחה וצמחה משמעותית בשנים האחרונות וכיום בבעלותה נמצאות מספר חברות בנות בעלות זיקה ישירה לפעילות הליבה שלה.

חברת ניופאן היא חברת יבוא וישווק ישראלית מהגדולות והמובילות בתחומה בבעלות משפחת גיור, אלייד אחזקות ופועלים אקוויטי. ניופאן מייצגת מגוון רחב של מותגי חשמל ואלקטרוניקה מובילים בעולם. ע״פ ההערכות בכל שנה נמכרים למעלה מ-1.5 מיליון מוצרים ממותגי ניופאן באמצעות אלפי נקודות מכירה. ניופאן ביססה עצמה כמובילת שוק אל מול הצרכן הישראלי באמצעות בחירת מותגים קפדנית בחזית הטכנולוגיה העולמית וייצוגם במשך שנים ארוכות, לצד רמת שירות איכותית ומקצועית.
חברת ניופאן משווקת מזה כ-6 שנים את פתרונות המיזוג של חברת הענק Haier מערכות ביתיות וכלל פתרונות ה VRF.
במהלך תקופה זו סיפקה והפעילה מערכות מיזוג אוויר מגוונות בפרוייקטים רבים. לניופאן מערך קיים, פעיל ואיכותי של שירות, טכנאים, הנדסה, לוגיסטיקה, תפעול ועוד.

היצרן
חברת הענק Haier מוגדרת כאחת מיצרניות מיזוג האוויר המובילות והמתקדמות בעולם ומשווקת את מגוון מוצריה בכל רחבי התבל. הן תחת המותג Haier והן תחת מותגי בית (בדומה למותג (ARIA

חברת  ARIA
חברת  ARIAנהנית ממערך השירות והתפעול הקיים של ניופאן ומוצרי החברה מתבססים בעיקרם על קו מוצרים ייעודי של חברת Haier. בשלב זה ARIA משווקת ללקוחותיה את כלל הפתרונות במערכות VRF (עיבוי מים, HR, HP,  Mini-VRF ) וכך גם מגוון רחב של פתרונות מיזוג ביתיים. בעתיד הקרוב, חברת ARIA תגדיל את סל הפתרונות שיוצע ללקוחותיה.

לחברת ARIA גב פיננסי חזק, מערך לוגיסטי ותפעולי מוביל, מערך הנדסי וטכני מקצועי, קשרי עבודה מצוינים עם היצרן, מלאי זמין של חלקי חילוף וכמובן מערך שירות הכולל טכנאים ותיקים ומנוסים ומנהל שירות.
כיום חברת ARIA פעילה ומספקת ציוד לאלפי דירות ופרויקטי מיזוג מסחריים.

השילוב המנצח של דניה – כחברה המכירה היטב את העדפותיו וצרכיו של הלקוח הישראלי, לבין ניופאן הנוכחת כמעט בכל בית ישראלי לבין חברת הענק הטכנולוגית Haier מאפשר לחברת ARIA לייצר ערך אמיתי וייחודי לשוק המקצועי וכמובן ללקוחותיה.

ARIA - פתרונות אקלים מתקדמים עם גב חזק.

בברכה ותודה,

ארז יובל - מנכ״ל

ARIA פתרונות אקלים (ד.נ) בע״מ